lekarz weterynarii Maciej Poźniak

W gabinecie zajmuje się:
Chirurgią, diagnostyką RTG i USG, leczeniem gryzoni i królików oraz profilaktyką i leczeniem internistycznym.

Weterynarią jestem skażony od zawsze. Moim pierwszym nauczycielem i wciąż mentorem jest mój tata – bardzo dobry praktyk, któremu pomagałem od początku szkoły średniej. Naturalną koleją rzeczy poszedłem w tym kierunku. Studia skończyłem w 2006 roku na Wydziale Medycyny Weterynaryjnej Uniwersytetu Przyrodniczego we Wrocławiu.

Krótko po studiach byłem przedstawicielem medycznym. Pracowałem jako klinicysta w kilku przychodniach zarówno jako samodzielny lekarz, jak i asysta Mistrzów.  W badaniach post mortem szukałem wścieklizny u lisów. Po drodze pracowałem w Szkocji przy psach Border Collie, ucząc się psiej psychiki, jak i ich tresury do pracy przy owcach.

Zainteresowania prywatne:

Moja rodzina :); Beskidy: od B. Śląskiego po Bieszczady; Trekking po górach, lasach i dolinach… Czasem robienie zdjęć. Cisza i kawa.

lekarz weterynarii Katarzyna Mazan – Poźniak

W gabinecie zajmuje się:
Dermatologią, badaniem cytologicznym, diagnostyką USG oraz profilaktyką i leczeniem internistycznym.

Jestem absolwentką Wydziału Medycyny Weterynaryjnej przy Akademii Rolniczej we Wrocławiu. Dotychczas zajmowałam się leczeniem zwierzątek małych (bez przesady, właściwie takie co to da się zauważyć), potem urodziłam dzidziusia i mimo że niewyspana to jednak postanowiłam wraz z mężem założyć gabinet weterynaryjny.
Razem chcielibyśmy żeby to miejsce było dla was wyjątkowe. Żebyście mogli tutaj przyjść nie tylko gdy wasz pupil jest chory, ale nawet wpaść czasem dać nam znać jak się miewa Czy jakieś pchełki nie skaczą, czy ostatnio nie zjadł wam pół kanapy, a mimo to jakoś nie chce przybierać na wadze. Nawet rzeczy dla was drobne mogę dla nas być istotne.

Ważne żebyśmy razem zadbali o jak najlepsze zdrowie i samopoczucie waszych ulubieńców.

Dotychczasowe doświadczenie zawodowe

Byłam uczestnikiem Sekcji Chirurgiczno-radiologicznej Studenckiego Koła Naukowego w Katedrze i klinice Chirurgii.

Staż odbyłam na Katedrze i Klinice Chirurgii i Radiologii oraz w ambulatorium dla małych zwierząt Katedry Chorób Wewnętrznych i Pasożytniczych z Kliniką Chorób Koni, Psów i Kotów – czyli tzw. „Interny”

Po stażu, przez półtora roku pracowałam jako lekarz weterynarii w dwóch Przychodniach Weterynaryjnych we Wrocławiu, zajmując się leczeniem internistycznym i chirurgicznym małych zwierząt. Od naturalnej pasji leczenia zwierząt oderwał mnie na chwilę urlop macierzyński…

 

Zainteresowania prywatne:

Moją muzą jest  Dr House 🙂
Lubię kryminały, projektowanie witraży, nordic walking 🙂

 

lekarz weterynarii Joanna Dutkiewicz

W gabinecie zajmuje się:
Leczeniem stomatologicznym, diagnostyką USG oraz profilaktyką i leczeniem internistycznym.

Tytuł lekarza medycyny weterynaryjnej uzyskałam w 2015 na Uniwersytecie Przyrodniczym w Lublinie. Zaraz po studiach wróciłam do rodzinnego miasta – Rzeszowa i tutaj stawiałam pierwsze kroki jako praktyk. W swojej pracy najbardziej lubię różnorodność i nieprzewidywalność.
Zainteresowania prywatne:
Piesze lub rowerowe wycieczki po lasach/górach, dobra muzyka, dobre kino, dobra książka.

 

technik weterynarii Natalia Bąk

W gabinecie zajmuje się:

Opieką nad pacjentami stacjonarnymi, opieką pozabiegową, pracą w naszym laboratorium oraz rozmawianiem z Państwem przez telefon.